Przewodnik po parkach rozrywki

Już niedługo Targi Przedszkolaka powitają jesień w Krakowie

Tagi: Funpass, Dmuchańce, Targi Przedszkolaka, Weekend Z Dziećmi, Kraków, Malowanie Buziek, Atrakcje Dla Dzieci

Już niedługo Targi Przedszkolaka powitają jesień w Krakowie

Już za tydzień odbędą się kolejne Targi Przedszkolaka. Organizatorzy zapraszają wszystkich rodziców i dzieci do Hali Targów w Krakowie, gdzie w ciągu dwóch dni targowych na odwiedzających czekać będzie mnóstwo atrakcji. Warto zaplanować ten czas na wspólną, rodzinną zabawę.

Czas spędzony na Targach Przedszkolaka to czas spędzony z Rodziną. Rodzice mogą go wykorzystać na poszerzenie wiedzy, zdobycie nowych informacji o wychowaniu przedszkolnym, zapoznanie się z najnowszą ofertą dostawców produktów i usług dla dzieci, a nawet na zakupy, sprawiając jednocześnie przyjemność swoim dzieciom.

Po raz kolejny dla odwiedzających przedszkolaków przygotowana zostanie Kraina Atrakcji, w której najmłodsi goście, wspólnie z Rodzicami i innymi dziećmi, opiekunami i animatorami, będą mogły spędzić dowolnie dużo czasu, nie nudząc się przy tym ani chwili. Program zabaw będzie zawierał elementy edukacyjne, z jakimi dzieci mogą spotkać się w przedszkolu, co rozbudzi ich ciekawość i zachęci je do nauki poprzez zabawę.

Na targach nie zabraknie dmuchańcowego placu zabaw, sztuczek i zabaw z klaunami, będą zabawy kreatywne, kącik multimedialny i plastyczny, a nawet teatr rodzinny. Będą również konkursy. Do wygrania między innymi karta rabatowa do parków rozrywki Funpass

Co, gdzie, kiedy i za ile?
24-25 września, hala Targi w Krakowie, ul. Centralna 41a
Godziny otwarcia: 10.00-17.00
Cena biletu wstępu: pojedynczy – 10zł; rodzinny* – 15zł
*2 osoby dorosłe + dzieci

Na stronie organizatora więcej informacji oraz specjalna ulotka uprawniająca do zniżki na rodzinny bilet wstępu. 

 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.