Przewodnik po parkach rozrywki

Już w ten weekend! Targi Przedszkolaka w Gdańsku z Kasią Skrzynecką

Tagi: Targi Przedszkolaka, Gdańsk, Katarzyna Skrzynecka

Już w ten weekend! Targi Przedszkolaka w Gdańsku z Kasią Skrzynecką

Mnóstwo ciekawych gier i zabaw, kąciki plastyczne, malowanie buziek czy wielkie dmuchańce – tak było w zeszłym roku w Gdańsku na Targach Przedszkolaka. Dla wszystkich, którzy chcieliby jeszcze raz wziąć udział w takim wydarzeniu, dobra wiadomość. Targi Przedszkolaka już w najbliższy weekend wracają do Gdańska.

Gościem specjalnym tej edycji targów będzie Katarzyna Skrzynecka. Kasia opowie dzieciom o swojej pracy, o tym jak to jest być aktorką i piosenkarką, a także poprowadzi zabawę, w której wszystkie dzieci będą mogły zaśpiewać z naszym gościem. Spotkanie z Katarzyną Skrzynecką odbędzie się w niedzielę, 13 listopada o godz. 13.00.

Ponadto na Targach Przedszkolaka swoją ofertę zaprezentuje kilkudziesięciu Wystawców z Gdańska i jego najbliższych okolic. W ich gronie znajdą się m.in.: przedszkola i punkty przedszkolne, miejsca rodzinnej rozrywki i opieki dla dzieci, place zabaw, producenci zabawek i materiałów plastycznych, specjaliści medycyny dziecięcej, biura podróży, towarzystwa ubezpieczeniowe oraz wiele innych dostawców produktów i usług dedykowanych najmłodszym.

Targi odbędą się w dniach 12 - 13 listopada, w Centrum Targowym MTG w Gdańsku, ul. Beniowskiego 5.
Więcej na www.targiprzedszkolaka.pl
 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.