Przewodnik po parkach rozrywki

Alton Towers

Wicker Man

Splątany labirynt toru tego drewnianego roller coastera oraz liczne spadki gwarantują niecodzienne przeżycia. Kolejka utrzymana w mrocznej stylistyce - tajemniczy las, buchające zewsząd płomienie...

Ciekawostka: przez ostatnie 20 lat nie powstał w Wielkiej Brytanii żaden drewniany roller coaster (w Alton Towers też zresztą jest to pierwsza drewniana kolejka). Wicker Man przełamuje trend kolejek wykonywanych ze stali, oferując nowoczesną przejażdżkę!

Rodzaj atrakcji
Atrakcje ekstremalne
Roller coaster
Lift roller coaster
Wooden roller coaster
Rok otwarcia
2018
Długość toru
618 metrów
Wysokość
22 metrów
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria filmów

Wicker Man
Wicker Man

Galeria zdjęć

Wicker Man
Wicker Man
Wicker Man
Wicker Man

Jedziesz do: Alton Towers?