Przewodnik po parkach rozrywki

Park Linowy Radocha

Niewątpliwym atutem tego parku jest jego atrakcyjna lokalizacja nad Zalewem Zegrzyńskim, na terenie Portu Jachtowego Nieporęt, tuż przy plaży. Port oferuje cały szereg usług dla tych, którzy marzą o tym, żeby uciec z miasta i pobyć na świeżym powietrzu. Są kajaki, leżaki, beach bar.

Sam Park Linowy Radocha dysponuje pięcioma trasami o różnym stopniu trudności, w tym trasą dla najmłodszych. Każdy z gości, niezależnie od wieku i wzrostu znajdzie w parku coś dla siebie.

  • Trasa Kolorowa – nisko zawieszona, zabezpieczona specjalną siatką i przeznaczona dla najmłodszych dzieci.
  • Trasa Żółta (dla tych, którzy lubią wyzwania, ale nie lubią wysokości) – od 110 cm wzrostu, zawieszona na wysokości maksimum  2,5 m, składająca się z 13 przeszkód (m.in. przeciąganie beczki, pajęczyna, kładka z sieci, tyrolka).
  • Trasa Zielona (dla wszystkich od 110 cm wzrostu) - zawieszona na wysokości od 3 do 5 m, składająca się z 14 przeszkód (m.in. most birmański, zjazd na talerzu, tyrolka).
  • Trasa Niebieska (dla wszystkich od 140 cm wzrostu) – zawieszona na wysokości od 4 do 7 m, składająca się z 16 przeszkód (m.in. ścianka wspinaczkowa, zjazd na pasku, deskorolka, tyrolka).
  • Trasa Czerwona (dla lubiących trudniejsze wyzwania) – od 140 cm wzrostu, zawieszona na wysokości od 5 do 11 m, składająca się z 19 przeszkód (m.in. zjazd na strzemieniu, drabina pozioma, skok na siatkę, ścianka, tyrolka).

Kontakt / Więcej informacji

Park Linowy Radocha
Kategoria
Parki linowe / adrenaliny
Lokalizacja
Nieporęt, Mazowieckie
Data otwarcia
kwiecień 2011

Jedziesz do: Park Linowy Radocha?

Parki w pobliżu