Przewodnik po parkach rozrywki

Adventure World Warsaw

Polowanie Na Tęczę Z Merlinem

Czarodziej Merlin zaprasza do polowania na tęczę w specjalnie zaprojektowanym, latającym pociągu. Każdy wagonik jest wyposażony w siatkę do łapania tęczy. Merlin musi zgromadzić wszystkie zawarte w niej kolory, aby posiąść czarodziejską moc. Wjeżdżając do tunelu na Wyspie Jednorożca, goście odkryją źródło tęczy i będą mogli ją złapać.

Atrakcja zlokalizowana w krainie Wyspa Zamkowa.

Rodzaj atrakcji
Atrakcje ekstremalne
Mine train roller coaster
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria zdjęć

Polowanie Na Tęczę Z Merlinem
Polowanie Na Tęczę Z Merlinem
Polowanie Na Tęczę Z Merlinem