Przewodnik po parkach rozrywki

Adventure World Warsaw

Książkowa Misja

W tej przejmującej, interaktywnej przygodzie goście przejadą się wehikułem podobnym do bibliotecznej karty, poszukując postaci z polskich legend i baśni. Pojazdy dosłownie przelecą przez świat polskich baśni. Z pomocą interaktywnych urządzeń goście będą mogli odszukać kolejne postacie i stworzyć swoją własną księgę polskich legend.

Atrakcja zlokalizowana w krainie Baśniowa Polska.

Rodzaj atrakcji
Atrakcje dla rodziny
Dark ride
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria zdjęć

Książkowa Misja