Przewodnik po parkach rozrywki

Adventure World Warsaw

Magiczny Pałac Pana Twardowskiego

Goście wkroczą do Magicznego Pałacu Pana Twardowskiego. Ta sławna postać z polskiej legendy zdobyła magiczną moc z pomocą sił ciemności i lubi zaskakiwać gości swoimi nadnaturalnymi zdolnościami. Najbardziej lubi… dosłownie obracać swoim pałacem!

Atrakcja zlokalizowana w krainie Baśniowa Polska.

Rodzaj atrakcji
Atrakcje ekstremalne
Madhouse
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria zdjęć

Magiczny Pałac Pana Twardowskiego