Przewodnik po parkach rozrywki

Bałtycki Park Dinozaurów

Muzeum Minerałów

Spragnionych wiedzy o pradawnych czasach zapraszamy do Muzeum Minerałów. Specjalnie dla nas przygotowano wiele ciekawych eksponatów i skamieniałości. Zaprezentowane okazy stwarzają możliwość przeniesienia się miliony lat wstecz, do najciekawszych lat ewolucji życia na Ziemi.

Rodzaj atrakcji
Atrakcje edukacyjne
Rok otwarcia
2012
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria zdjęć

Muzeum Minerałów