Przewodnik po parkach rozrywki

Świat Labiryntów

Wielki labirynt

W sezonie 2013 labirynt w polu kukurydzy przekształca się w „Dziką Wyspę” zamieszkaną przez egzotyczne plemię „Bulla-Bulla”. Wyspa stała się bardzo niebezpieczna, ponieważ z klatki uciekł olbrzymi goryl, który teraz straszy sympatycznych mieszkańców wioski. Zwierzę uciekając zabrało wyspiarzom ich czarodziejskie mikstury. Złośliwy goryl ukrył buteleczki gdzieś pośród straszliwego labiryntu. W gęstwinie dżungli kryją się różne niebezpieczeństwa, pułapki oraz dzikie zwierzęta.
Pomóżmy plemieniu „Bulla-Bulla” odzyskać ich skarb!!!
Labirynt zajmuje powierzchnię ok. 3 ha i oferuje 4,5 km ścieżek.

Rodzaj atrakcji
Atrakcje dla rodziny
Rok otwarcia
2012
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria zdjęć

Wielki labirynt
Wielki labirynt