Przewodnik po parkach rozrywki

Świat Labiryntów

Świat Labiryntów położony jest w miejscowości Bliziny koło Przywidza w woj. pomorskim. Park położony jest przy głównych szlakach komunikacyjnych - jedynie 15 minut od autostrady A1 i 30 minut od Gdańska, 30 min od Kościerzyny i 35 min od Kartuz..

Labirynty to świetna zabawa nie tylko dla dzieci, ale także dla dorosłych w każdym wieku. Wspólne zdobywanie celu oraz przeżywanie przygody sprawia, że biorący w niej udział integrują się. Szczególnie jest to ważne w dzisiejszych czasach na polu rodziny oraz w relacjach rodzice-dzieci. Każdy typ labiryntu przynosi ze sobą inne korzyści. Relaksuje, rozwija umiejętności skupienia i koncentracji, zdolność analizowania i rozwiązywania problemów, pokonywania przeszkód, a nawet wysławiania się.

Labirynty w polu kukurydzy są odnawiane, co roku i rokrocznie zmienia się ich projekt nawiązując do innego tematu przewodniego.

Świat Labiryntów Bliziny to pierwszy w Polsce park labiryntów, których projektantem jest światowej sławy projektant Adrian Fisher. Jego firma, z siedzibą w Dorset w Wielkiej Brytanii, stworzyła ponad 600 projektów labiryntów w 30 krajach na 6 kontynentach. Jego projekty powstały między innymi w Wielkiej Brytanii, Francji, Włoszech, Holandii a także w Ameryce Południowej, Indiach, Japonii i Korei Południowej.

Kontakt / Więcej informacji

Świat Labiryntów
Kategoria
Inne parki rozrywki
Lokalizacja
Bliziny, Pomorskie
Data otwarcia
lipiec 2012
Rozmiar
8 ha

pokaż wszystkie

Atrakcje w Świat Labiryntów

Parki w pobliżu