Przewodnik po parkach rozrywki

Energylandia

Wonder Wheel

Niezwykłe urządzenie z 30 gondolami w strefie otwiera Wam widok na cały Park, dla wytchnienia i odpoczynku, dla cudownych widoków, przeuroczych chwil…

Skąd pomysł na taką niespodziankę dla Gości?!
Oczywiście z niesłabnącej miłości i szacunku dla Was. Wielokrotnie w rozmowach i w korespondencji z Wami dawaliście nam znać, że marzycie o takiej właśnie atrakcji w parku!

Rodzaj atrakcji
Atrakcje dla rodziny
Diabelski młyn
Rok otwarcia
2022
Maks. prędkość
5 km/h
Wysokość
53 metrów
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria filmów

Wonder Wheel

Galeria zdjęć

Wonder Wheel
Wonder Wheel

Jedziesz do: Energylandia?