Przewodnik po parkach rozrywki

Energylandia

Stormy Ship

Ahoj odkrywcy! Zapraszamy na nasz statek pełen przygód! Ponownie z włoskimi specjalistami z firmy Zamperla kłaniamy się dziecięcej wyobraźni! Marzenia o wyprawie na dalekie wody stoją przed Wami otworem! Jeszcze tylko, wybierzmy kierunek rejsu i wyruszamy!

Rodzaj atrakcji
Atrakcje dla dzieci
Rockin' Tug
Rok otwarcia
2021
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria filmów

Stormy Ship

Galeria zdjęć

Stormy Ship
Stormy Ship

Jedziesz do: Energylandia?