Przewodnik po parkach rozrywki

Energylandia

Crazy Barn

Przypominająca wiejską stodołę atrakcja, która mocno Wami zakręci.
Osadzona na obrotowej platformie dzięki zmiennemu nachyleniu pojazdu obraca pasażerów nie tylko w samym pojeździe, ale i w obrębie całej platformy!
To fantastyczna atrakcja której efekty Was zaskoczą! Jej wyjątkowy charakter zabierze Was w świat nieznanych doznań i emocji!
Radosna formuła szalonej stodoły potęguje wesołe doznania, o które przecież wszystkim nam chodzi!

Rodzaj atrakcji
Atrakcje dla rodziny
Latający dywan MINI
Rok otwarcia
2022
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria zdjęć

Crazy Barn

Jedziesz do: Energylandia?