Przewodnik po parkach rozrywki

Energylandia

Nacomi Honey Harbour

Wjazd w górę na wysokość niemal 12 metrów, kilka zakrętów i zwrotów, całkiem słuszna prędkość: 46 km/h wystarczy by zaliczyć familijną podróż! ?
Trasa tej atrakcji to 254 metry, którą można porównać do trasy Energusia ŚmiejŻelki.
Parametry oraz słodka tematyzacja wywołają z pewnością radość i śmiech!
I takie jest właśnie zadanie naszej nowej kolejki!

Dostępność już dla najmłodszych Gości spowoduje, że właśnie tutaj rodzinnie spędzić czas i stworzycie kolejne cudowne wspomnienia.

Rodzaj atrakcji
Atrakcje dla rodziny
Roller coaster
Junior coaster
Lift roller coaster
Steel roller coaster
Rok otwarcia
2022
Maks. prędkość
46 km/h
Długość toru
254 metrów
Wysokość
12 metrów
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria zdjęć

Nacomi Honey Harbour

Jedziesz do: Energylandia?