Przewodnik po parkach rozrywki

Energylandia

Toffifee Kopalnia Złota

Jest to podstawowy model atrakcji 'kłodozjazd'. Wagoniki stylizowane na pień drzewa, wciągane są na kilkumetrowe wzniesienia, po czym razem z wodospadem ześlizgują się na dół i z pełnym impetem rozpryskują wodę. Super zabawa w upalne dni!

Rodzaj atrakcji
Atrakcje wodne
Log flume
Długość toru
180 metrów
Wysokość
12 metrów
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria filmów

Toffifee Kopalnia Złota

Galeria zdjęć

Toffifee Kopalnia Złota
Toffifee Kopalnia Złota
Toffifee Kopalnia Złota
Toffifee Kopalnia Złota

Jedziesz do: Energylandia?