Przewodnik po parkach rozrywki

Energylandia

Leoś

Propozycja dla najmłodszych, którzy pokochają baśniową scenografię tej atrakcji. Jest to mniejszy odpowiednik doskonale znanej karuzeli wiedeńskiej z kolorowymi karetami oraz konikami, pozwalająca dzieciom poczuć się jak w bajce.
Urządzenie dostosowane jest dla najmłodszych, dostarczając im wiele radości i zabawy. Dodatkowo koniki poruszają się w górę i dół, co daje dodatkową frajdę.

Rodzaj atrakcji
Atrakcje dla dzieci
Karuzela klasyczna
Karuzela wolnoobrotowa
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria zdjęć

Leoś
Leoś
Leoś
Leoś

Jedziesz do: Energylandia?