Przewodnik po parkach rozrywki

Energylandia

Sissi

Kolorowa, pięknie zdobiona, wiedeńska karuzela oferuje bajeczną przejażdżkę a jej dwupoziomowa konstrukcja pozwala dobrać najbardziej dogodne miejsce.
Piękne konie i wspaniałe karoce, samochodziki poruszające się w górę i w dół i fenomenalnie oświetlone dostarczają niezapomnianych wrażeń.

Rodzaj atrakcji
Atrakcje dla rodziny
Karuzela
Karuzela klasyczna
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria zdjęć

Sissi
Sissi
Sissi

Jedziesz do: Energylandia?