Przewodnik po parkach rozrywki

Energylandia

Arctic fun

To kolejne urządzenie, które choć znajduje się w strefie dziecięcej, idealnie nadaje się także dla dorosłych, pragnących bawić się wraz ze swoimi pociechami. Utrzymana w arktycznych klimatach, stanowi wariację wszystkich znanych zjeżdżalni. Duża wysokość pozwala cieszyć się jazdą, a specjalne materace nie tylko chronią nogi, ale również sprawiają, że zjazd jest o wiele szybszy.

Rodzaj atrakcji
Atrakcje dla rodziny
Zjeżdżalnia
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria zdjęć

Arctic fun
Arctic fun
Arctic fun
Arctic fun

Jedziesz do: Energylandia?