Przewodnik po parkach rozrywki

Energylandia

Boomerang

Boomerang Roller Coaster to atrakcja zapewniająca fajne ekstremalne momenty z dreszczykiem, ale w „rozsądnej dawce” ;) Boomerang to podwójna radość, ponieważ kolejka porusza się do przodu i do tyłu.
Vekoma Rides Manufacturing B.V. – która jest producentem tej atrakcji, zapewnia unikalny układ toru, jest też kilka dynamicznych zakrętów, wzniesień przy całkiem słusznej prędkości – 60 km/h, na torze o wysokości dochodzącej do 25 metrów.

Rodzaj atrakcji
Atrakcje ekstremalne
Roller coaster
Lift roller coaster
Shuttle roller coaster
Steel roller coaster
Rok otwarcia
2017
Maks. prędkość
60 km/h
Długość toru
208 metrów
Wysokość
23 metrów
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria filmów

Boomerang

Galeria zdjęć

Boomerang
Boomerang
Boomerang
Boomerang

Jedziesz do: Energylandia?