Przewodnik po parkach rozrywki

Magic Kingdom® (Walt Disney World Resort®)

Splash Mountain®

Połączenie atrakcji typu dark ride ze spływem kłodami. Podczas przejażdżki czeka na nas 16-metrowy spadek, który na pewno trochę nas pochlapie! A po przejażdżce spotkacie bohaterów filmu Toy Story, ponieważ przechadzają się tutaj, chętnie pozując do zdjęć.

Rodzaj atrakcji
Atrakcje wodne
Log flume
Rok otwarcia
1992
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria filmów

Splash Mountain®

Galeria zdjęć

Splash Mountain®
Splash Mountain®