Przewodnik po parkach rozrywki

Universal Studios Florida® (Universal Orlando Resort®)

Hogwarts™ Express

Niby zwykły pociąg... a jednak jest to ekspres, jakim podróżował Harry Potter i jego przyjaciele. Was zabierze na drugi koniec parku (a nawet dalej, do sąsiedniego parku, gdzie jest kontynuacja krainy the Wizarding World of Harry Potter).

Rodzaj atrakcji
Atrakcje dla rodziny
Railroad
Rok otwarcia
2014
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria filmów

Hogwarts™ Express

Galeria zdjęć

Hogwarts™ Express
Hogwarts™ Express