Przewodnik po parkach rozrywki

Kings Island

The Beast

Kultowy drewniany roller coaster, uruchomiony jako najszybszy, najdłuższy i najwyższy roller coaster rego typu na świecie. Nadal jest najdłuższą drewnianą kolejką - jego konstrukcja zajmuje obszar 14 ha! Przejażdżka trwa więc 4 min. 10 sek.

Rodzaj atrakcji
Atrakcje ekstremalne
Roller coaster
Lift roller coaster
Wooden roller coaster
Rok otwarcia
1979
Maks. prędkość
105 km/h
Długość toru
2243 metrów
Wysokość
34 metrów
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria filmów

The Beast

Galeria zdjęć

The Beast
The Beast
The Beast
The Beast