Przewodnik po parkach rozrywki

Kings Island

Mystic Timbers

W gąszczu innych roller coasterów oraz repliki Wieży Eiffla, na przejażdżkę zaprasza was drewniana kolejka Mystic Timbers. Historyjka, do której nawiązuje kolejka, opowiada o tajemniczej roślinie, która niczym meduzo-winorośl anektuje teren fabryki drewna... Trzymajcie się mocno, pomkniecie z prędkością dochodzącą do 85,3 km/h.

Rodzaj atrakcji
Atrakcje ekstremalne
Roller coaster
Lift roller coaster
Wooden roller coaster
Rok otwarcia
2017
Maks. prędkość
85 km/h
Długość toru
995 metrów
Wysokość
33 metrów
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria filmów

Mystic Timbers
Mystic Timbers

Galeria zdjęć

Mystic Timbers
Mystic Timbers
Mystic Timbers
Mystic Timbers
Mystic Timbers