Przewodnik po parkach rozrywki

Cedar Point

Steel Vengeance

Tego nie możecie przegapić: drewniano-stalowy (tzw. hybrydowy) roller coaster z inwersjami, który wyprodukowała firma Rocky Mountain Construction - specjaliści od nowoczesnych drewnianych kolejek. Wcześniej w tym miejscu stał 'zwykły' drewniany coaster o nazwie 'Mean Streak'. Ta kolejka jest jednak od niego szybsza o 15 km/h i wyższa o ok. 13 m, no i posiada aż 4 inwersje! Czyli element dość nietypowy dla coasterów wykonanych w dużej mierze z drewna. Szykuje się niezła zabawa!

Rodzaj atrakcji
Atrakcje ekstremalne
Roller coaster
Hybrid roller coaster
Lift roller coaster
Looping roller coaster
Rok otwarcia
2018
Maks. prędkość
119 km/h
Długość toru
1750 metrów
Wysokość
63 metrów
Liczba inwersji
4
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria filmów

Steel Vengeance
Steel Vengeance
Steel Vengeance

Galeria zdjęć

Steel Vengeance
Steel Vengeance
Steel Vengeance
Steel Vengeance
Steel Vengeance
Steel Vengeance