Przewodnik po parkach rozrywki

Hersheypark

Skyrush

Wagoniki tego roller coastera są dość nietypowe. Siedzimy w 4-os. rzędach, przy czym 2 środkowe miejsca znajdują się nad torem kolejki, a 2 zewnętrzne siedzenia znajdują się już obok toru, są lekko przesunięte. Nie są to zatem klasyczne wagoniki znajdujące się całkowicie nad torem (jak to jest zazwyczaj), ale i nie jest to też do końca wing roller coaster (w którym siedzenia są umieszczone zdecydowanie obok toru, a nie nad nim).

Rodzaj atrakcji
Atrakcje ekstremalne
Roller coaster
Hyper coaster
Lift roller coaster
Steel roller coaster
Rok otwarcia
2012
Maks. prędkość
122 km/h
Długość toru
1130 metrów
Wysokość
65 metrów
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria filmów

Skyrush

Galeria zdjęć

Skyrush
Skyrush
Skyrush
Skyrush