Przewodnik po parkach rozrywki

Six Flags Magic Mountain

Wonder Woman Flight of Courage

Roller coaster pod szyldem Wonder Woman. Kto się odważy? Kolejkę wyprodukowała firma Rocky Mountain Constructions, która słynie już nie tylko z hybrydowych roller coasterów (drewno + stal) z inwersjami, ale i właśnie takich gładkich, stalowych torów, gdzie siedzimy pojedynczo i lekko mkniemy po torze. Lekko, ale szybko - prawie 100 km/h!

Rodzaj atrakcji
Atrakcje ekstremalne
Roller coaster
Lift roller coaster
Looping roller coaster
Steel roller coaster
Rok otwarcia
2022
Maks. prędkość
93 km/h
Długość toru
1005 metrów
Wysokość
40 metrów
Liczba inwersji
3
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria filmów

Wonder Woman Flight of Courage
Wonder Woman Flight of Courage

Galeria zdjęć

Wonder Woman Flight of Courage