Przewodnik po parkach rozrywki

Silver Dollar City

Outlaw Run

Pierwszy na świecie (po pewnym czasie od poprzedniej jedynej takiej kolejki) drewniany roller coaster, który posiada inwersje - i to aż 3! Jest to również najbardziej stromy (81 stopni) drewniany coaster i drugi najszybszy (wśród drewnianych) na świecie - po Colossos w niemieckim Heide-Parku.
Ta szalona kolejka przewiezie nas z prędkością 109 km/h. Przejażdżka trwa 1 min. 27 sek.

Rodzaj atrakcji
Atrakcje ekstremalne
Roller coaster
Hybrid roller coaster
Lift roller coaster
Looping roller coaster
Rok otwarcia
2013
Maks. prędkość
109 km/h
Długość toru
895 metrów
Wysokość
49 metrów
Liczba inwersji
3
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria filmów

Outlaw Run
Outlaw Run

Galeria zdjęć

Outlaw Run
Outlaw Run
Outlaw Run
Outlaw Run
Outlaw Run
Outlaw Run
Outlaw Run
Outlaw Run
Outlaw Run
Outlaw Run
Outlaw Run