Przewodnik po parkach rozrywki

Silver Dollar City

Time Traveler

Kolejka górska z wirującymi wagonikami: najwyższa, najszybsza i najbardziej stroma wśród kolejek tego typu. Szykujcie się na niezły zawrót głowy! W dodatku czekają tu na Was 3 inwersje. Ale to nie wszystko: 2 razy zostaniecie 'wystrzeleni' do przodu w wagonikach - zamiast żmudnie jechać pod górę!

Rodzaj atrakcji
Atrakcje ekstremalne
Roller coaster
Launched roller coaster
Lift roller coaster
Spinning roller coaster
Steel roller coaster
Rok otwarcia
2018
Maks. prędkość
81 km/h
Długość toru
920 metrów
Wysokość
31 metrów
Liczba inwersji
3
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria filmów

Time Traveler

Galeria zdjęć

Time Traveler
Time Traveler
Time Traveler