Przewodnik po parkach rozrywki

Six Flags Great Adventure

THE JOKER

'4D Free Spin roller coaster' - o czymś takim na pewno jeszcze nie słyszeliście... 6 razy będziecie zmieniać Wasze położenie względem ziemi (do góry nogami lub normalnie). Poczujecie się trochę jak Superman/Batman, ponieważ będziecie latać z prędkością światła!

Rodzaj atrakcji
Atrakcje ekstremalne
Roller coaster
4th Dimension roller coaster
Flying roller coaster
Lift roller coaster
Looping roller coaster
Steel roller coaster
Rok otwarcia
2016
Maks. prędkość
61 km/h
Długość toru
311 metrów
Wysokość
37 metrów
Liczba inwersji
6
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria filmów

THE JOKER
THE JOKER

Galeria zdjęć

THE JOKER
THE JOKER
THE JOKER
THE JOKER
THE JOKER
THE JOKER
THE JOKER