Przewodnik po parkach rozrywki

Power Park Łeba

Power Park Łeba to fajne miejsce na aktywne spędzanie czasu. Skupienie w jednym miejscu tak wielu atrakcji powoduje, że w parku dobrze bawią się całe rodziny, grupy młodzieży, grupy sportowe jak i turyści indywidualni. Park przyjmuje zielone szkoły a także organizuje imprezy integracyjne, motywacyjne oraz okolicznościowe, jak na przykład urodziny czy wieczory kawalerskie.

Dewizą partku jest bezpieczna zabawa i profesjonalizm, dlatego wszystkie atrakcje oraz sprzęt (Sodi, Petzl, Tipmann) posiadają odpowiednie certyfikaty (m.in. Bezpieczny Park Linowy) oraz spełniają wysokie normy bezpieczeństwa.

Ekipa składa się z kilkunastu wykwalifikowanych instruktorów, którzy szkolą wszystkich korzystających z atrakcji parku, tak że zabawa staje się w pełni bezpieczna. Pracownicy Power Park Łeba są grupą młodych, energicznych ludzi, którzy przede wszystkim kochają dobrą zabawę, których pasją jest adrenalina i zamiłowanie do sportów ekstremalnych. 

Pracą i zaangażowaniem pracownicy starają się sprawić by park stawał się coraz lepszym i ciekawszym miejscem zachęcającym do aktywnego spędzania czasu, pokonywania własnych słabości a przede wszystkim miejscem świetnej zabawy, w którym można „poczuć krew w żyłach”.

Kontakt / Więcej informacji

Power Park Łeba
Kategoria
Parki linowe / adrenaliny
Lokalizacja
Łeba, Pomorskie
Data otwarcia
2010

pokaż wszystkie

Atrakcje w Power Park Łeba

Parki w pobliżu