Przewodnik po parkach rozrywki

Park Rozrywki Rodzinka

Rodzinne spędzanie czasu w Parku Rozrywki Rodzinka (Poznań Skórzewo) może być doskonałą zabawą, zwłaszcza, gdy do dyspozycji jest tyle atrakcji. Dla maluchów i nieco starszych pociech przygotowano m.in. ekrany dotykowe, moduły edukacyjne, tablice sensoryczne stymulujące zmysł dotyku, wzroku i słuchu, systemy interaktywne z ekranem dotykowym i grami. Interaktywne systemy oferują zarówno zabawę, jak i edukację. Gry nie tylko pobudzają kreatywność i wyobraźnię dzieci, ale także rozwijają ich zdolności psychomotoryczne! Plac zabaw - to niezwykle atrakcyjna forma zabawy pełna ćwiczeń, gier i zabaw ruchowych.

W parku znajduje się olbrzymia wielopoziomowa konstrukcja zabawowa tzw. „małpi gaj”, a także trampoliny, zjeżdżalnie i mini boiska. Dla najmłodszych dzieci dostosowano przepiękną bogato wyposażoną Strefę Malucha. Maluchy bawią się tu między innymi zabawkami sensorycznymi, dużą biedronką, gąsienicą, ośmiornicą, ślimakiem lub na mini zjeżdżalniach. Strefa Malucha posiada też sympatyczne bujaki np. kurę oraz miękkie pufki w kształtach zwierzaków do zabawy lub odpoczynku. Jest tu wszystko co potrzebne do radosnego rozwoju dziecka. A dla najstarszych dzieci i ich rodziców przygotowano stoły do piłkarzyków oraz cymbergaja, kolorowanki dla dorosłych oraz gry towarzyskie, play station. 
Maskotką parku jest surykatka o imieniu Timon, która jest obecna na wszystkich organizowanych w parku imprezach. Timon super tańczy i prowadzi animacje taneczne dla dzieci.

W Parku Rozrywki Rodzinka dostępna jest plaża, gdzie można poczuć się jak nad morzem, leżąc na leżaku, jedząc gofry i lody z rodzinkowej restauracji.  Do dyspozycji dzieci jest też zewnętrzny plac zabaw ze zjazdem linowym, karuzelami, huśtawkami itp. W pogodne dni na placu zabaw można skorzystać z  olbrzymiego dmuchańca o nazwie Twierdza Timona oraz  z 16 metrowego dmuchanego toru przeszkód. Dmuchańce są najpopularniejszymi urządzeniami rozrywkowymi, uwielbianymi przez dzieci, bo zapewniają wspaniałe emocje podczas zabawy oraz rywalizację w czasie pokonywania toru przeszkód.

Podczas gdy dzieciaki skaczą z radości, ich rodzice mogą przejrzeć prasę czy skorzystać z Wi-Fi. Porcję energii zapewnia wizyta w restauracji, gdzie serwowane są zdrowe posiłki ze świeżych i najwyższej jakości produktów.

Specjalnością Parku jest organizacja urodzin dla dzieci. Ofertę urodzinową można poznać klikając na link http://www.parkrodzinka.pl/cennik.html

Kontakt / Więcej informacji

Park Rozrywki Rodzinka
Kategoria
Inne parki rozrywki
Lokalizacja
Poznań, Wielkopolskie

pokaż wszystkie

Atrakcje w Park Rozrywki Rodzinka

Parki w pobliżu