Przewodnik po parkach rozrywki

Berlin Dungeon - berlińskie lochy

Berlin Dungeon

Berlin Dungeon czyli berlińskie lochy to wyjątkowa atrakcja, która sprawi, że cofniemy się o kilkaset lat i poznamy najmroczniejsze sekrety Berlina. Odbędziemy podróż przez ponad 800 lat historii Berlina - od średniowiecza aż do XX wieku. To tu odkryjemy legendę przerażającej Białej Damy, poznamy labirynt Hohenzollernów czy najbardziej znanego seryjnego mordercę Carla Großmanna.

Rodzaj atrakcji
Inne atrakcje
Rok otwarcia
2013
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria filmów

Berlin Dungeon
Berlin Dungeon

Galeria zdjęć

Berlin Dungeon
Berlin Dungeon
Berlin Dungeon
Berlin Dungeon
Berlin Dungeon
Berlin Dungeon
Berlin Dungeon