Przewodnik po parkach rozrywki

Berlin Dungeon - berlińskie lochy

Berlin Dungeon czyli berlińskie lochy to wyjątkowa atrakcja, która sprawi, że cofniemy się o kilkaset lat i poznamy najmroczniejsze sekrety Berlina. Odbędziemy podróż przez ponad 800 lat historii Berlina - od średniowiecza aż do XX wieku. To tu odkryjemy legendę przerażającej Białej Damy, poznamy labirynt Hohenzollernów czy najbardziej znanego seryjnego mordercę Carla Großmanna.

→ Sprawdź ceny biletów wstępu do Berlin Dungeon - berlińskie lochy

Berlin Dungeon to atrakcja dla osób o mocnych nerwach. Nie jest rekomendowana dla osób bojaźliwych, które łatwo wystraszyć, oraz małych dzieci. W związku z tym dzieci w wieku 8 lat i poniżej nie mogą wejść do Berlin Dungeon, wejście do Berlin Dungeon rekomendowane jest dla dzieci w wieku 10+. Decyzja o wejściu do atrakcji leży w rękach rodzica - potrzebna jest pisemna zgoda. Dzieci poniżej 14 roku życia mogą wejść tylko w towarzystwie osoby dorosłej (18+).

O historii Berlina dowiadujemy się dzięki interaktywnym show, odwiedzając historyczne miejsca i słuchając opowieści aktorów. Pokazy odbywają się w języku niemieckim i angielskim. Pokazy odbywają się codziennie o godzinach 12.30, 14.30 oraz 16.30.

Berlin Dungeon jest położone w samym centrum Berlina, tuż przy Alexanderplatz.

Kontakt / Więcej informacji

Berlin Dungeon - berlińskie lochy
Lokalizacja
Berlin, Niemcy
Data otwarcia
2013

pokaż wszystkie

Atrakcje w Berlin Dungeon - berlińskie lochy

Parki w pobliżu