Przewodnik po parkach rozrywki

AquaDom & SEA LIFE Berlin

AquaDom i SEA LIFE Berlin przeniosi nas do niesamowitego podwodnego świata. W tym niezwykłym miejscu możemy stanąć oko w oko z mieszkańcami lokalnych rzek, a także zobaczyć najmniejszych mieszkańców wód, takich jak koniki morskie oraz tych najbardziej imponujących, od płaszczek po rekiny.

→ Sprawdź ceny biletów wstępu do AquaDom i SEA LIFE Berlin

W AquaDom i SEA LIFE Berlin znajdziemy aż 5 000 róznorodnych organizmów wodnych w 37 realistycznych basenach ze świeżą i słoną wodą. Podczas wizyty można dowiedzieć się, jak chronić nasze morza i stworzenia i z bliska zobaczyć faunę mórz i oceanów. 

Na miejscu można wziąć także udział w edukacyjnych wykładach i interaktywnych karmieniach zwierząt. Najważniejszym punktem wizyty jest przejażdżka szklaną windą przez AquaDom - największe na świecie, wolnostojące, cylindryczne akwarium, mieszczące aż milion litrów słonej wody, z rafą koralową oraz 1 500 tropikalnych ryb.

Od kwietnia 2020 roku zobaczyć również można nową wystawę tematyczną: "Help Sonic and his friends", która stanowi połączenie tematyki SEA LIFE z animowaną bajką o niebieskim jeżu o imieniu Sonic.

Kontakt / Więcej informacji

AquaDom & SEA LIFE Berlin
Lokalizacja
Berlin, Niemcy
Data otwarcia
maj 2004

pokaż wszystkie

Atrakcje w AquaDom & SEA LIFE Berlin

Parki w pobliżu