Przewodnik po parkach rozrywki

Bellewaerde Park

Dawson Duel

Podwójna kolejka typu alpine coaster (popularna i w Polsce, zwłaszcza w górskich ośrodkach) w wyjątkowej odsłonie: będziecie mogli ścigać się ze swoimi bliskimi lub znajomymi, bowiem atrakcja składa się z dwóch osobnych torów. Co ciekawe, kolejka zbudowana jest na podporach zamiast - jak to zazwyczaj bywa - na zboczu wzniesienia. Zjazd z wysokości 25 m rozpędzi Was do maks. 40 km/h. I tutaj jeszcze jedna niespodzianka: wagoniki nie będą wyposażone w hamulce (jak to jest najczęściej przy tego rodzaju atrakcjach), zamiast tego będą sterowane automatycznie.

Rodzaj atrakcji
Atrakcje dla rodziny
Alpine coaster
Rok otwarcia
2017
Maks. prędkość
40 km/h
Długość toru
450 metrów
Wysokość
25 metrów
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria filmów

Dawson Duel
Dawson Duel
Dawson Duel

Galeria zdjęć

Dawson Duel
Dawson Duel
Dawson Duel