Bilety do parków rozrywki

Warunki zakupu biletów do parków rozrywki

Futuroscope

Warunki zakupu voucherów do Futuroscope:

Przeczytaj również Ogólny Regulamin Sprzedaży przed dokonaniem zakupu.

 1. Voucher jest dokumentem upoważniającym do otrzymania biletu/ów wstępu do Futuroscope. Aby wejść do parku otrzymany voucher należy wymienić na bilet/y w okienku "Futuroscope Destination Agency", znajdującym się po lewej stronie od głównego wejścia do obiektu. Należy okazać dowody tożsamości wszystkich osób, których imiona znajdują się na voucherze jak i osób wchodzących za darmo (dzieci 0-4 lat). Liczba biletów, jaka zostanie wydana odpowiada liczbie osób wymienionych na voucherze (plus ewentualne bilety dla dzieci 0-4 lat).
 2. Vouchery są ważne od razu po zakupie, z zastrzeżeniem punktu 15. niniejszych Warunków zakupu.
 3. Park Futuroscope nie jest czynny codziennie. Przed zakupem i wyjazdem do parku należy koniecznie sprawdzić aktualne godziny otwarcia na oficjalnej stronie parku: http://en.futuroscope.com/practical-information/opening-times-and-dates lub kontaktując się bezpośrednio z obiektem. Godziny i dni otwarcia parku mogą ulec zmianie, za co Parkmania.pl Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności.
 4. Vouchery/bilety są imienne, przy zakupie należy podać imiona i nazwiska osób, które będą z nich korzystać oraz daty urodzenia tych osób. Należy dokładnie sprawdzić poprawność wprowadzonych danych, vouchery źle wystawione z winy Kupującego nie podlegają zwrotowi ani wymianie.
 5. Vouchery/bilety nie podlegają zwrotowi. 
 6. Nie istnieje możliwość przeniesienia voucheru/biletu na osobę trzecią ani zmiany voucheru/biletu. 
 7. Vouchery/bilety z usterkami, zmianami są nieważne.
 8. Voucherów/biletów nie można kopiować, sprzedawać ponownie, duplikować, vouchery/bilety mogą być użyte tylko raz. Niewłaściwe użycie voucheru/biletu może spowodować konfiskatę voucherów/biletów.
 9. W przypadku zamówienia kilku biletów na jednym voucherze w dniu wizyty w parku należy skorzystać ze wszystkich zamówionych biletów, w innym przypadku niewykorzystane bilety przepadają. Jeśli chcą Państwo wykorzystać bilety w różnych dniach należy złożyć na nie oddzielne zamówienia.
 10. Zakupu biletów można dokonać poprzez stronę internetową https://www.parkmania.pl/sklep.html
 11. Podane ceny dotyczą biletu dla jednej osoby.
 12. Bilety Dziecko obowiązują dla osób w wieku 5-16 lat [czyli od dnia 5. urodzin do dnia 17. urodzin]. Bilety Dorosły obowiązują dla osób w wieku 17-59 lat [czyli od dnia 17. urodzin do dnia 60. urodzin] Bilety Senior są dla osób pow. 60 roku życia. Wiek ustala się na moment odwiedzin parku, nie na moment zakupu biletów.
 13. Przy zakupie biletów obowiązuje kurs walut z dnia złożenia zamówienia.
 14. Podane ceny zawierają podatek VAT (0%) i wyrażone są w Złotych Polskich (PLN) po kursie sprzedaży walut obcych NBP z danego dnia z uwzględnieniem 2% prowizji od kosztów transakcji.
 15. Voucher wysyłany jest w zależności od wybranej opcji w koszyku: jako e-bilet (PDF) emailem, do własnoręcznego wydruku w domu, lub za dodatkową opłatą, jako bilet drukowany listem priorytetowym Pocztą Polską (e-bilet i bilet drukowany wyglądają tak samo). Voucher wysyłamy po tym jak na nasze konto wpłynie za niego płatność. Voucher jest wysyłany emailem lub pocztą w dni robocze, w godzinach 9.00-17.00.
 16. Przy wejściu do parku należy mieć ze sobą dokument tożsamości ze zdjęciem dla wszystkich osób, których imiona znajdują się na voucherze jak i osób wchodzących za darmo (dzieci 0-4 lat).
 17. Vouchery/bilety można wykorzystać jedynie w okresie jaki podany jest na voucherze oraz w opisie biletu na stronie internetowej. Okres ważności voucherów/biletów nie może zostać przedłużony.
 18. Wejście do parku uzależnione jest od liczby osób przebywających w parku w danym dniu.
 19. Dzieci wchodzą do parku tylko w towarzystwie osób dorosłych. Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu a także osób w szczególnej kondycji medycznej (kobiety ciężarne, osoby z problemami serca itp.). Informacje te znajdują się przy każdej atrakcji.
 20. Park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy kontaktować się bezpośrednio z parkiem.

Informujemy, że Parkmania.pl Sp. z o.o. jest autoryzowanym przedstawicielem Futuroscope.