Bilety do parków rozrywki

Warunki zakupu biletów do parków rozrywki

Movie Park Germany

Warunki zakupu biletów do parku Movie Park Germany:

 1. Bilety nie są imienne i nie są na konkretną datę. 
 2. Bilety nie podlegają zwrotowi. 
 3. Nie istnieje możliwość zmiany biletu. 
 4. Bilety z usterkami, zmianami są nieważne.
 5. Biletów nie można kopiować, sprzedawać ponownie, duplikować, bilety mogą być użyte tylko raz. Niewłaściwe użycie biletu może spowodować konfiskatę biletów.
 6. Movie Park Germany nie jest czynny codziennie. Przed wyjazdem do parku należy koniecznie sprawdzić godziny otwarcia na oficjalnej stronie internetowej Movie Park Germany: http://www.movieparkgermany.de lub kontaktując się bezpośrednio z obiektem. Godziny i dni otwarcia parku mogą ulec zmianie, za co Parkmania.pl Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności. 
 7. Bilety są ważne od razu po ich otrzymaniu, z zastrzeżeniem punktu 14. niniejszych Warunków zakupu. 
 8. Zakupu biletów można dokonać poprzez stronę internetową https://www.parkmania.pl/sklep.html
 9. Podane ceny dotyczą biletu dla jednej osoby.
 10. Bilety Dziecko obowiązują dla osób w wieku 4-11 lat [dziecko w wieku 4 lat to dziecko, które miało już 4 urodziny, dziecko w wieku 11 lat to dziecko, które nie miało jeszcze 12 urodzin]. Bilety Dorosły obowiązują dla osób w wieku 12 lat i więcej [czyli od dnia 12. urodzin]. Wiek ustala się na moment odwiedzin parku, nie na moment zakupu biletów.
 11. Przy zakupie biletów obowiązuje kurs walut z dnia złożenia zamówienia.
 12. Podane ceny zawierają podatek VAT (0%) i wyrażone są w Złotych Polskich (PLN) po kursie sprzedaży walut obcych NBP z danego dnia z uwzględnieniem 2% prowizji od kosztów transakcji.
 13. Bilety wysyłane są w zależności od wybranej opcji w koszyku: jako e-bilet (PDF) emailem, do własnoręcznego wydruku w domu, lub za dodatkową opłatą, jako bilet drukowany listem priorytetowym Pocztą Polską (e-bilet i bilet drukowany wyglądają tak samo). 
 14. Bilety wysyłamy e-mailem w ciągu 1-5 dni roboczych od momentu jak na nasze konto wpłynie za nie płatność. Bilety są wysyłane e-mailem bądź pocztą w dni robocze, w godzinach 9.00-17.00.
 15. Bilety można wykorzystać jedynie w okresie jaki podany jest na bilecie oraz w opisie biletu na stronie internetowej. Okres ważności biletów nie może zostać przedłużony.
 16. Wejście do parku uzależnione jest od liczby osób przebywających w parku w danym dniu.
 17. Dzieci wchodzą do parku tylko w towarzystwie osób dorosłych. Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu a także osób w szczególnej kondycji medycznej (kobiety ciężarne, osoby z problemami serca itp.). Informacje te znajdują się przy każdej atrakcji.
 18. Park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy kontaktować się bezpośrednio z parkiem.

Informujemy, że Parkmania.pl Sp. z o.o. w zakresie sprzedaży biletów do Movie Park Germany współpracuje z firmą Dagtickets.nl, która jest autoryzowanym przedstawicielem parku Movie Park Germany, w związku z tym bilety są w języku holenderskim oraz mają logo Dagtickets.nl. Są to pełnoprawne bilety do parku.