Bilety do parków rozrywki

Warunki zakupu biletów do parków rozrywki

PortAventura World

Warunki zakupu biletów do parku PortAventura World (PortAventura, Ferrari Land, Caribe Aquatic Park):

 1. Bilety nie są imienne i nie są na konkretną datę. 
 2. Bilety nie podlegają zwrotowi. 
 3. Nie istnieje możliwość zmiany biletu. 
 4. Bilety z usterkami, zmianami są nieważne.
 5. Biletów nie można kopiować, sprzedawać ponownie, duplikować, bilety mogą być użyte tylko raz. Niewłaściwe użycie biletu może spowodować konfiskatę biletów.
 6. Parki znajdujące się w PortAventura World nie są czynne codziennie. Przed wyjazdem do parków należy koniecznie sprawdzić godziny otwarcia na oficjalnej stronie internetowej PortAventura World: https://www.portaventuraworld.com/ lub kontaktując się bezpośrednio z obiektami. Godziny i dni otwarcia parków mogą ulec zmianie, za co Parkmania.pl Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności. 
 7. Bilety są ważne od razu po ich otrzymaniu, z zastrzeżeniem punktu 14. niniejszych Warunków zakupu. 
 8. Zakupu biletów można dokonać poprzez stronę internetową https://www.parkmania.pl/sklep.html
 9. Podane ceny dotyczą biletu dla jednej osoby.
 10. Bilety Dziecko obowiązują dla osób w wieku 4-10 lat [dziecko w wieku 4 lat to dziecko, które miało już 4 urodziny, dziecko w wieku 10 lat to dziecko, które nie miało jeszcze 11 urodzin]. Bilety Dorosły obowiązują dla osób w wieku 11 - 59 lat włącznie [czyli od dnia 11. urodzin]. Wiek ustala się na moment odwiedzin parku, nie na moment zakupu biletów.
 11. Przy zakupie biletów obowiązuje kurs walut z dnia złożenia zamówienia.
 12. Podane ceny zawierają podatek VAT (0%) i wyrażone są w Złotych Polskich (PLN) po kursie sprzedaży walut obcych NBP z danego dnia z uwzględnieniem 2% prowizji od kosztów transakcji.
 13. Bilety wysyłane są w zależności od wybranej opcji w koszyku: jako e-bilet (PDF) emailem, do własnoręcznego wydruku w domu, lub za dodatkową opłatą, jako bilet drukowany listem priorytetowym Pocztą Polską (e-bilet i bilet drukowany wyglądają tak samo). 
 14. Bilety wysyłamy e-mailem w ciągu 1-5 dni roboczych od momentu jak na nasze konto wpłynie za nie płatność. Bilety są wysyłane e-mailem bądź pocztą w dni robocze, w godzinach 9.00-17.00.
 15. Bilety można wykorzystać jedynie w okresie jaki podany jest na bilecie oraz w opisie biletu na stronie internetowej. Okres ważności biletów nie może zostać przedłużony.
 16. Wejście do parku uzależnione jest od liczby osób przebywających w parku w danym dniu.
 17. Dzieci wchodzą do parku tylko w towarzystwie osób dorosłych. Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu a także osób w szczególnej kondycji medycznej (kobiety ciężarne, osoby z problemami serca itp.). Informacje te znajdują się przy każdej atrakcji.
 18. Park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy kontaktować się bezpośrednio z parkiem.

Informujemy, że Parkmania.pl Sp. z o.o. jest autoryzowanym przedstawicielem PortAventura World.