Bilety do parków rozrywki

Warunki zakupu biletów do parków rozrywki

Zatorland

Warunki zakupu biletów do Zatorlandu w Zatorze:

Przeczytaj również Ogólny Regulamin Sprzedaży przed dokonaniem zakupu.

 1. Bilety indywidualne nie są imienne i nie są na konkretną datę. 
 2. Bilety grupowe nie są imienne i nie są na konkretną datę, jednak aby móc skorzystać z biletów grupowych należy zgłosić datę odwiedzin mailowo na adres sklep@parkmania.pl celem zrobienia rezerwacji do 10 dni przed wizytą w parku; w innym wypadku grupa może nie zostać wpuszczona do parku. W mailu należy podać numer zamówienia, oraz planowaną datę odwiedzin w parku. Podana data nie może już zostać zmieniona.
 3. Bilety nie podlegają zwrotowi. Bilet nie podlega dodatkowym rabatom, nie może być łączony z żadnymi innymi promocjami, w tym z rabatem na kartę Funpass.
 4. Nie istnieje możliwość przeniesienia biletu na osobę trzecią ani zmiany biletu. 
 5. Bilety z usterkami, zmianami są nieważne.
 6. Biletów nie można kopiować, sprzedawać ponownie, duplikować, bilety mogą być użyte tylko raz. Niewłaściwe użycie biletu może spowodować konfiskatę biletów.
 7. W przypadku zamówienia kilku biletów w jednym zamówieniu w dniu wizyty w parku należy skorzystać ze wszystkich zamówionych biletów, w innym przypadku niewykorzystane bilety przepadają. Jeśli chcą Państwo wykorzystać bilety w różnych dniach należy złożyć na nie oddzielne zamówienia. 
 8. Park Zatorland nie jest czynny codziennie. Przed zakupem i wyjazdem do parku należy koniecznie sprawdzić aktualne godziny otwarcia na oficjalnej stronie parku: http://zatorland.pl lub kontaktując się bezpośrednio z obiektem. Godziny i dni otwarcia parku mogą ulec zmianie, za co Parkmania.pl Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności.
 9. Bilety są ważne od razu po ich otrzymaniu, z zastrzeżeniem punktu 13. niniejszych Warunków zakupu. 
 10. Zakupu biletów można dokonać poprzez stronę internetową https://www.parkmania.pl/sklep.html
 11. Podane ceny dotyczą biletu dla jednej osoby.
 12. Ceny biletów podawane są w złotych polskich. Podana cena jest ceną brutto. Cena brutto zawiera wszystkie składniki, w tym podatek VAT.
 13. Bilety wysyłane są w zależności od wybranej opcji w koszyku: jako e-bilet (PDF) emailem, do własnoręcznego wydruku w domu, lub za dodatkową opłatą, jako bilet drukowany listem priorytetowym Pocztą Polską (e-bilet i bilet drukowany wyglądają tak samo). Bilety wysyłamy po tym jak na nasze konto wpłynie za nie płatność. Bilety są wysyłane emailem w dni robocze, w godzinach 9.00-17.00.
 14. Bilety upoważniają do bezpośredniego wejścia do parku, bez konieczności udawania się do kasy.
 15. Przy wejściu do parku należy mieć ze sobą dokument tożsamości ze zdjęciem / akt urodzenia w przypadku dziecka, jeśli nie ma dokumentu tożsamości.
 16. Bilety indywidualne nie są datowane. Bilety można wykorzystać jedynie w okresie jaki podany jest na bilecie oraz w opisie biletu na stronie internetowej. Okres ważności biletów nie może zostać przedłużony. Bilety grupowe nie są datowane, jednak należy zrobić rezerwację daty odwiedzin po zakupie - patrz punkt 2.
 17. Wejście do parku uzależnione jest od liczby osób przebywających w parku w danym dniu.
 18. Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu a także osób w szczególnej kondycji medycznej (kobiety ciężarne, osoby z problemami serca itp.). Informacje te znajdują się przy każdej atrakcji.
 19. Park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy kontaktować się bezpośrednio z parkiem.


Informujemy, że Parkmania.pl Sp. z o.o. jest autoryzowanym przedstawicielem parku Zatorland w Zatorze.