Przewodnik po parkach rozrywki

Już w tę niedzielę otwarcie Parku Świętego Mikołaja w Zatorze

Tagi: Zator, Park świętego Mikołaja, Park Swietego Mikolaja, Karta Funpass, Bajkowa Kraina, Karczma River Park, Park Mikolaja

Już w tę niedzielę otwarcie Parku Świętego Mikołaja w Zatorze

Chcesz spędzić niezapomniane chwilę ze swoją rodziną? Cenisz klimat beztroskiej zabawy? A może świąteczny klimat – nie ten ze sklepów, czy telewizji – ale prawdziwie świąteczny, w towarzystwie bliskich? Może chciałbyś spotkać bajkowych bohaterów, albo po prostu spotkać się z najbliższymi, rodziną czy znajomymi?

Jeśli tak to może warto odwiedzić Park Świętego Mikołaja w Krainie Bajek w Zatorze? Kraina Bajek to dobre miejsce na rodzinną wycieczkę. Przyjeżdżając wraz z rodziną znajdziecie w niej mnóstwo atrakcji, zajęć i zwiedzania. W Parku znajdziecie domki bajkowych postaci, a spotkanie z nimi będzie spełnieniem ich dziecięcych marzeń. Bajkowa ścieżka – na której można zobaczyć bohaterów z naszych dziecięcych opowieści, prawdziwe renifery, czy żywą szopkę bożonarodzeniową – prowadzi wprost do chatki świętego Mikołaja. Można z nim porozmawiać, usiąść na jego kolanach, czy zrobić sobie wspólne zdjęcie. Cały park jest oświetlony ponad trzema milionami kolorowych lampek. 

 

Kraina bajek przygotowała także bogatą ofertę dla grup zorganizowanych, czy szkolnych wycieczek. Dla uczestników grupowych eskapad, przygotowano szereg atrakcji i promocji, a także ułatwień dla ich opiekunów. Grupy i wycieczki mogą zwiedzać park z przeszkolonym i znającym wszystkie jego meandry przewodnikiem. Opiekunowie grup mogą skorzystać z darmowego wstępu, zaś podopieczni z promocyjnych cen biletów grupowych. Ciekawym przeżyciem będzie uczestnictwo w warsztatach prowadzonych przez skrzaty, czy skorzystanie z interaktywnego Show 3D. Park Świętego Mikołaja to miejsce, które łączy naukę z zabawą.

W samym sercu Parku św. Mikołaja znajduje się Karczma River Park, w której w zimowe dni można się ogrzać przy ciepłym napoju, a gdy jesteśmy głodni wybrać coś do zjedzenia. Karczma przygotowuje obiady zarówno dla osób prywatnych jak i grup zorganizowanych.

W parku z kartą Funpass można dostać zniżkę.

 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.

Galeria zdjęć

$item.title
$item.title