Przewodnik po parkach rozrywki

Parada Mikołajów w Parku Świętego Mikołaja w Zatorze

Tagi: Zator, Park świętego Mikołaja, Weekend Z Dziećmi, Rodzinny Weekend, Grey Wolves, Wadowice, Impreza Mikołajkowa

Parada Mikołajów w Parku Świętego Mikołaja w Zatorze

W najbliższą niedzielę odbędzie się niespotykana impreza Mikołajkowa, rajd ponad 100 zmotoryzowanych Mikołajów! Jeśli nie macie jeszcze planów na rodzinny weekend, to wskoczcie w samochód i wybierzcie się z dziećmi do Zatoru. Warto to zobaczyć!

Przejazd rozpocznie się w Wadowicach, skąd z rynku o godznie 11.30 wyruszą Mikołaje. Na motocyklach jechać będą zaprzyjaźnieni członkowie klubu motocykowego Grey Wolves z Wadowic. W czasie postojów Mikołaje będą rozdawać dzieciom słodycze. 

Meta jak i uroczyste zakończenie będą miały miejsce w zatorskim Parku Świętego Mikołaja o godzinie 13.30. Podczas finału w Parku Świętego Mikołaja każdy będzie miał możliwość spotkania się z kilkudziesięcioma zmotoryzowanymi Mikołajami oraz skorzystać z wielu atrakcji znajdujących się w Parku Świętego Mikołaja w Krainie Bajek.


 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.