Przewodnik po parkach rozrywki

Żorskie miasteczko westernowe najlepszym produktem turystycznym roku

Tagi: Żory, POT, Najlepszy Produkt Turystyczny Roku, Miasteczko Twinpigs

Żorskie miasteczko westernowe najlepszym produktem turystycznym roku

Miasteczko Twinpigs – Westernowy Park Rozrywki został najlepszym produktem turystycznym 2012 roku. Uroczysta Gala, na której ogłoszono wyniki konkursu na Certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej odbyła się 27 września na Zamku Królewskim w Warszawie.

Konkurs ma na celu wyłonienie najbardziej atrakcyjnych, nowatorskich i przyjaznych dla turystów produktów turystycznych oraz ich popularyzację, a także wspieranie inicjatyw regionalnych i lokalnych, których efektem jest tworzenie produktów turystycznych. Polska ma wiele walorów turystycznych i praktycznie nieograniczony potencjał atrakcyjności turystycznej i jednocześnie niewiele profesjonalnie przygotowanych produktów turystycznych. Dlatego wspieranie tworzenia produktu, a także jego promocja na rynkach – krajowym i zagranicznym stanowi priorytet w działaniach Polskiej Organizacji Turystycznej.

Działające od kilku miesięcy Miasteczko Twinpigs już jest jedną z najpopularniejszych atrakcji dla dzieci w całym województwie śląskim. Tysiące odwiedzających potwierdzają, że zapotrzebowanie na takie miejsca jest wciąż ogromne. Twinpigs zostało jednym z 10 laureatów Certyfikatu Polskiej Organizacji Turystycznej, jednego z najbardziej prestiżowych konkursów turystycznych w kraju. Szczególne wyróżnienie, Złoty Certyfikat POT otrzymał Szlak Orlich Gniazd.

'W dużej mierze tytuł zawdzięczamy też Państwu – wszystkim Klientom, którzy nas odwiedzili i przez pierwsze 4 miesiące naszej działalności, wspólnie z nami pracowali na to wyjątkowe wyróżnienie, pozwalając nam działać z pasją i zaangażowaniem. Dziękujemy i obiecujemy być jeszcze lepsi w przyszłym roku.' – powiedział Tomasz Wesecki, Marketing Manager Miasteczka Twinpigs.

'To ogromny sukces, szczególnie, że Twinpigs jest nową atrakcją turystyczną. Konkursowe jury, w którym zasiadali m. in. Adam Mikołajczyk, ekspert marketingu miejsc czy Tadeusz Milik, Prezes Forum Turystyki Przyjazdowej, doceniło profesjonalizm i otwartość na klienta. Śmiało można powiedzieć, że Twinpigs jest jedną z najlepiej zorganizowanych atrakcji naszego województwa.' - dodała Agnieszka Sikorska, Dyrektor Biura Śląskiej Organizacji Turystycznej, która zgłosiła Miasteczko do ogólnopolskiego etapu konkursu.

 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.