Przewodnik po parkach rozrywki

Powstaje przewodnik Polskie Parki Rozrywki

Tagi: Aquaparki, POT, Przewodnik, Parki Linowe, Książka Polskie Parki Rozrywki

Powstaje przewodnik Polskie Parki Rozrywki

W te wakacje na polskim rynku pojawi się przewodnik Polskie Parki Rozrywki. 

Wydawnictwo Press-Forum jest wydawcą szeregu publikacji promujących zdrowy tryb życia, odnowę biologiczną i polskie miejsca zdrowia. Współpracuje między innymi z Polską Organizacją Turystyczną. Tym razem podjęło się zadania skatalogowania ciekawych parków rozrywki, parków linowych oraz aquaparków. 

Publikacja, realizowana przez Wydawnictwo Press-Forum w porozumieniu z Polską Organizacją Turystyczną i przy ścisłej współpracy z Parkmania.pl, jest kontynuacją serii informatorów promujących polskie miejsca turystyki, sportu i zdrowia.

Wydawnictwo o nakładzie 30 tys. egzemplarzy dystrybuowane będzie poprzez Regionalne i Lokalne Organizacje Turystyczne na terenie całego kraju. Informator w formie e-book (książka online w pdf z możliwością ściągnięcia jej przez Internautę) zostanie również umieszczony na portalu Parkmania.pl

Prezentacje poszczególnych parków rozrywki, zgrupowanych według regionów, poprzedzone zostaną informacjami o miejscowościach, na terenie których się one znajdują. Będzie to idealna lektura dla wszystkich rodzin aktywnie spędzających czas wolny w Polsce.

W przewodniku każdy park rozrywki, park linowy czy też aquapark może umieścić swoją prezentację. Warto!
Termin na wysłanie zgłoszenia upływa już niedługo, bo 10. czerwca.

W przypadku zainteresowania obecnością w Informatorze prosimy o kontakt na adresy:
biuro@press-forum.pl
am@parkmania.pl

 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.