Przewodnik po parkach rozrywki

Przewodnik Polskie Parki Rozrywki rocznikiem. Nowe wydanie już wiosną.

Tagi: Polskie Parki Rozrywki, Aquaparki, Parki Linowe, Press-forum, Książka O Parkach Rozrywki

Przewodnik Polskie Parki Rozrywki rocznikiem. Nowe wydanie już wiosną.

Wydawnictwo Press-Forum planuje kolejne wydanie książki o polskich parkach rozrywki. Znajdziemy w niej informację o parkach rozrywki, parkach linowych i aquaparkach. Na ten rok zaplanowano zmiany, mające uatrakcyjnić publikację.

Przewodnik Polskie Parki Rozrywki miał swoją premierę w wakacje zeszłego roku. Dystrybuowany był poprzez Regionalne i Lokalne Organizacje Turystyczne na terenie całego kraju, nadal można go również pobrać w wersji elektronicznej między innymi na Parkmania.pl. Do dnia dzisiejszego nasi czytelnicy pobrali ponad 5 tysięcy e-booków!

Pod koniec zeszłego roku publikacja uzyskała wpis do rejestru czasopism i od 2014 r. w nieco zmienionej szacie graficznej będzie ukazywała się cyklicznie jako rocznik, zawsze w pierwszy dzień wiosny.

Informator realizowany jest we współpracy z portalem internetowym Parkmania.pl jako kontynuacja serii wydawnictw promujących polskie miejsca turystyki, sportu i zdrowia. Prezentacje poszczególnych parków linowych, zgrupowanych według regionów poprzedzone są każdorazowo informacjami o miejscowościach, na terenie których się znajdują.

W tym roku nakład informatora wyniesie 8 tys. egz.. Przewodnik będzie dostępny w wybranych księgarniach i salonach prasowych za pośrednictwem Ogólnopolskiego Systemu Dystrybucji Wydawnictw Azymut, sklepach internetowych m.in. sklep.polskaniezwykla.pl, centrach informacji turystycznej za pośrednictwem Polskiej Organizacji Turystycznej, targach branżowych a także w wersji elektronicznej jako bezpłatny e-book na portalach Parkmania.pl, polskieparkilinowe.pl oraz iplywamy.pl.

Reklama w przewodniku, więcej informacji:
Wydawnictwo Press-Forum
Zbigniew Franczukowski
e-mail: biuro@press-forum.pl
tel. 601-166-545

 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.