Przewodnik po parkach rozrywki

Przewodnik Polskie Parki Rozrywki już poraz trzeci. E-book wkrótce na Parkmania.pl!

Tagi: Polskie Parki Rozrywki, Przewodnik, Zbigniew Franczukowski

Przewodnik Polskie Parki Rozrywki już poraz trzeci. E-book wkrótce na Parkmania.pl!

W pierwszy dzień wiosny - 21 marca 2015 r. ukaże się kolejna edycja cyklicznego przewodnika-informatora "Polskie Parki Rozrywki". Jest nam niezmiernie miło uczestniczyć w tym projekcie, bo dowodzi on tego, że istnieje ciągłe zainteresowanie parkami rozrywki w Polsce.

Przewodnik realizowany jest już kolejny rok we współpracy z portalem internetowym Parkmania.pl i w porozumieniu z Regionalnymi Organizacjami Turystycznymi, jako kontynuacja serii wydawnictw promujących polskie miejsca turystyki, sportu i zdrowia.

Prezentacje poszczególnych parków rozrywki, zgrupowanych według regionów, poprzedzone są każdorazowo informacjami o miejscowościach, na terenie których się znajdują.

Wydawnictwo dystrybuowane jest za pośrednictwem Regionalnych Organizacji Turystycznych podczas największych targów i imprez turystycznych oraz w punktach IT na terenie całego kraju. Informator w wersji elektronicznej dostępny będzie również w formie bezpłatnego e-booka na portalu internetowym Parkmania.pl.

 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.