Przewodnik po parkach rozrywki

Upiorny weekend Halloween w Jupi Parku

Tagi: Halloween, Jupi Park, Impreza Halloweenowa

Upiorny weekend Halloween w Jupi Parku

Sale zabaw, parki i centra rozrywki powoli przygotowują ofertę na zbliżające się Halloween. Warto skorzystać z bogatej oferty któregoś z obiektów i zafundować dziecku aktywną zabawę poza domem.

Halloween - wieczór duchów, zjaw, upiorów i demonów, to również dzień zabaw, wróżb i magii. Z każdym rokiem Halloween zyskuje na popularności i stanowi świetną okazję do wspólnej zabawy dorosłych z dziećmi.

To jedno z nielicznych świąt, przed którym mamy nie spędzają całego dnia w kuchni, a tatusiowie nie dostają listy przedświątecznych zadań i nie są zmęczeni trzepaniem dywanów czy myciem żyrandoli. Do Halloween wystarczy dobry nastrój i chęć do wygłupów.

W tym roku również sale zabaw Jupi Park zmienią się w mroczne krainy tajemniczych przygód i grozy, a tematyczna dekoracja oraz magiczna muzyka wprowadzą gości w „straszny” nastrój. Wszystkich, którzy uwielbiają się bać i chcieliby poznać przyszłość Jupi Park zaprasza w ostatni weekend października do zabawy.


Jedna z 11 sal zabaw Jupi Park,
zlokalizowana w popularnym outlecie Factory w Warszawie


W sobotę, w godzinach 10.00-12.00 w Jupi Parkach odbędzie się bal z mocą konkursów i zabaw, które odbędą się pod bacznym okiem gospodyń-czarownic. Jedną z atrakcji będzie zabawa z niezwykłym, strasznym żelem, ale nie zabraknie też halloweenowych konkursów z nagrodami, wspólnego tworzenia lampionów i halloweenowych masek oraz poczęstunku. Warto pamiętać o odpowiednim przebraniu, gdyż każde upiorne straszydło otrzyma upominek od sali zbaaw.

Aby móc skorzystać z atrakcji halloweenowych konieczna jest wcześniejsza rezerwacja miejsc w recepcji wybranej sali zabaw lub mailowo pod adresem tulinska@jupipark.pl. 

 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.