Przewodnik po parkach rozrywki

Jak majówka z dzieckiem, to oczywiście w parku rozrywki

Tagi: Park Rozrywki, Rabkoland, Akademia Magii, Majowka Z Dzieckiem

Jak majówka z dzieckiem, to oczywiście w parku rozrywki

Polskie parki rozrywki przygotowują się już od dłuższego czasu do nowego sezonu. Przed zbliżającą się majówką warto sprawdzić dokąd można wybrać się z dziećmi, by w ciekawy sposób spędzić wspólny czas. Dziś sprawdzamy co nowego w Rabkolandzie.

Jeśli planujecie wypad na południe Polski to warto odwiedzić w tym roku Rabkoland. To jedno ze starszych stacjonarnych wesołych miasteczek, jakie istnieją naszym w kraju przygotowało na ten sezon mnóstwo nowości.

Jedną z nich jest Cyrk. W prawdziwym namiocie cyrkowym, z perspketywy samochodzika na szynach, będzie można podziwiać  prawie 100 śpiewających i tańczących ruchomych figur. W środku na swoją widownię czekać będą klauny, tresowany lew, ogromne trzymetrowe słonie, orkiestra, akrobaci i wielu innych cyrkowych artystów. Park twierdzi, że w żadnym parku w Polsce nie ma tylu figur ruchomych, co w parku Rabkoland, a co więcej, w żadnym nie ma tylu figur ruchomych, co w tej jednej atrakcji.

Fani rabkolandowych eksponatów muzealnych także nie będą zawiedzeni. Znane na całą Polskę Muzeum Rekordów i Osobliwości zostało przeniesione w zupełnie nowe miejsce i zmieniło całkowicie swoje oblicze. To niezwykle ciekawa atrakcja edukacyjna, podzielona na 8 stref tematycznych m.in. galeria chwały, ludzkie ciało, dzieła człowieka, budowle i obiekty, zagadki umysłu itp. W tym roku będzie można ustanowić swój własny rekord w staniu na jednej nodze, gdzie pod koniec sezonu zostanie wyznaczony zwycięzca.


Rabkoland to zabawa dla całej rodzinyPonadto w parku pojawi się teatr kukiełkowy, odświeżono Pałać Strachów, znalazło się też miejsce dla Akademii Magii, w której występować będzie między innymi Rafał Mulka, półfinalista IV edycji Mam Talent.

Właściciele parku starają się każdego roku urozmaicać obiekt, by za każdym razem na gości czekało coś nowego. W takiej sytuacji pozostaje nam liczyć tylko na to, że w tym roku Majówka będzie słoneczna :-)

 
Dołożyliśmy wszelkich starań aby powyższe informacje były zgodne ze stanem faktycznym. Mimo to powyższe informacje i prezentowane dane mogą ulec zmianie, mogą być nieaktualne bądź niekompletne. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek skutki wynikające z wykorzystania zawartych tu informacji. Przed wizytą w jakimkolwiek parku rozrywki należy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie internetowej danego parku bądź skontaktować się z nim bezpośrednio.