Przewodnik po parkach rozrywki

Park Miniatur Świat Marzeń

Zielony labirynt

Zawiłe, zielone korytarze rozciągają się na obszarze 2 tys. m2 . Uciechę mają nie tylko dzieci, szukające wyjścia z Zielonego Labiryntu. Wyśmienicie bawią się także dorośli, którzy błądząc po labiryncie, próbują znaleźć właściwą drogę. Nie jest to wcale takie proste.

Rodzaj atrakcji
Atrakcje dla rodziny
Walkthrough
Rok otwarcia
2007
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące parków rozrywki, podane na stronach Przewodnika Parkmania.pl były jak najbardziej aktualne. Może się jednak zdażyć, że będą one niekompletne bądź nieaktualne. Aby sprawdzić aktualne informacje na temat parku należy zawsze kontaktować się bezpośrednio z parkiem lub odwiedzic jego oficjalna strone internetowa.
Ze względów bezpieczeństwa w niektórych atrakcjach w parku obowiązują ograniczenia co do wzrostu i/lub wieku a także osób w szczególnej kondycji medycznej lub inne. Sprawdź to na oficjalnej stronie internetowej parku.
Każdy park zastrzega sobie prawo do zamknięcia, zmodyfikowania, opóźnienia lub odwołania bez wcześniejszego uprzedzenia pokazów, atrakcji, części parku, wydarzeń, sklepów i restauracji.

Galeria zdjęć

Zielony labirynt
Zielony labirynt