Przewodnik po parkach rozrywki

Miasteczko Westernowe Twinpigs

Miasteczko Westernowe Twinpigs to park rozrywki utrzymany w klimacie Dzikiego Zachodu, gdzie tradycyjny Saloon, Stodoła, Kościół położone wzdłuż malowniczej Main Street zyskały zupełnie nowe funkcje. Na przybyłych czekają zapierające dech w piersiach karuzele, Cinema 5D, Kula Parowa (planetarium), Tajemnicze Podziemie, strzelnice oraz kaskaderskie pokazy: rodeo, scenki napadu na bank czy pojedynek rewolwerowców. Dla najmłodszych przygotowano plac zabaw z atrakcjami jak z Dzikiego Zachodu oraz salę zabaw. Wizyta w Miasteczku to także okazja do poznania kultury indiańskiej oraz do wkroczenia w świat iluzji Tomasza Kabisa. Miasteczko posiada bogate zaplecze restauracyjne i noclegowe. Do dyspozycji gości są: Restauracja Panna Maria Texas, Restauracja Spindletop, Restauracja Mexicana (jedzenie na wagę), Saloon oraz Kawiarnia Lone Star Coffee.
Na terenie Miasteczka Westernowego Twinpigs przygotowano także miejsca noclegowe.
Obiekt dysponuje 41 pokojami, urządzonymi w stylu: meksykańskim, indiańskim oraz kowbojskim. W ofercie znajdują się pokoje 1-, 2- oraz 3-osobowe z możliwością wstawienia dostawki. Każdy pokój wyposażony jest w pełny węzeł sanitarny, klimatyzację, bezpłatny dostęp do bezprzewodowego internetu, telewizor LCD oraz telefon. Przed obiektem znajduje się bezpłatny parking. Na życzenie gości, recepcja udostępnia suszarkę do włosów, żelazko oraz deskę do prasowania. Goście mają również możliwość przechowania cennych rzeczy/pieniędzy w sejfie recepcyjnym. Śniadania są wliczone w cenę pobytu i serwowane w Restauracji Panna Maria Teksas.
W ofercie Noclegów Texas znajdują się również pokoje 6- i 12-osobowe, stylizowane na cele więzienne, wyposażone w pojedyncze i piętrowe łóżka, z własną łazienką.

Kontakt / Więcej informacji

Miasteczko Westernowe Twinpigs
Kategoria
Miasteczka westernowe
Lokalizacja
Żory, Śląskie
Data otwarcia
czerwiec 2012
Rozmiar
4,6 ha

Jedziesz do: Miasteczko Westernowe Twinpigs?

pokaż wszystkie

Atrakcje w Miasteczko Westernowe Twinpigs

pokaż wszystkie

Aktualności o Miasteczko Westernowe Twinpigs

Parki w pobliżu

Darmowy e-book: jak oszczędzić czas i pieniądze wybierając się do parku rozrywki!Pobierz teraz >