Przewodnik po parkach rozrywki

Gminny Park Wodny Trzebnica Zdrój

Gminny Park Wodny Trzebnica Zdrój to malowniczo położony, nowoczesny kompleks sportowo-rekreacyjny w skład którego wchodzą:

  • basen wewnętrzny
  • saunarium z ogrodem saunowym
  • basen zewnętrzny z boiskiem do siatkówki i placem zabaw

Każda ze stref jest niepowtarzalna i spełnia różne oczekiwania gości.

W saunarium mamy do wyboru: saunę suchą, saunę parową, saunę aromatyczną,
biosaunę i mini saunę cedrową. Strefa ta posiada również tężnię solankową, w której mieszczą się podgrzewane leżanki i jacuzzi. Dodatkową atrakcję stanowi ścieżka Kneippa. 

W strefie basenu zewnętrznego znajdują się: boisko do siatkówki plażowej, brodzik dla dzieci w formie statku, plac zabaw, basen rekreacyjny z takimi atrakcjami jak leżanka perełkowa, hamak, bicze wodne, wyspa, wodne fontanny. Jest tu także basen sportowy: 4 tory pływackie o długości 25 m, są dwie zjeżdżalnie.

W wewnętrznej część kompleksu basenowego mamy do wyboru basen sportowy i część rekreacyjną. Basen sportowy to 6 torów o długości 25 metrów, temperatura wody: 27 - 28 °C. W części rekreacyjnej mieści się basen  z licznymi atrakcjami wodnymi (leniwa rzeka, bicze wodne, fontanna, leżanki z masażem wodnym), basen do nauki pływania, zjeżdżalnia oraz jacuzzi.

Z myślą o najmłodszych stworzono odizolowaną strefę z brodzikiem, grzybkiem-fontanną i małą zjeżdżalnią ( temperatura wody 32 °C).

Kontakt / Więcej informacji

Gminny Park Wodny Trzebnica Zdrój
Kategoria
Parki wodne
Lokalizacja
Trzebnica, Dolnośląskie
Data otwarcia
lipiec 2011

pokaż wszystkie

Atrakcje w Gminny Park Wodny Trzebnica Zdrój

pokaż wszystkie

Aktualności o Gminny Park Wodny Trzebnica Zdrój

Parki w pobliżu